SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

GTSO’dan Bir İlk Daha

GTSO’dan Bir İlk Daha
Bu haber 11 Haziran 2017 - 10:23 'de eklendi ve 481 kez görüntülendi.

GTSO’dan Bir İlk Daha

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine  yeni bir hizmeti daha sunmanın gururunu yaşıyor. Elektronik Belge Dağıtım Sistemi artık hizmetinizde. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Oda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt; “Dijital dönüşüm projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren odamız EBYS Elektronik Belge Yönetim Sistemi çalışmalarını tamamlamış ve Ocak 2017 tarihi itibari ile Türkiye’de TOBB Elektronik Belge Yönetim Sistemine geçen ilk oda olmuştu” dedi.

GTSO Başkanı Akıt, “EBYS çalışmalarının ardından yine bir ilke daha imza attık. Üyelerimizin odamıza gelmeden tüm belge süreçlerini yürütebilecekleri ve belgelerini elektronik imzalı olarak alabilecekleri, aidatlarını sorgulayıp kolayca ödeme yapabilecekleri Elektronik Belge Dağıtım Sistemini (EBDS) üyelerimizin hizmetine açmış bulunuyoruz. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

GTSO olarak her zaman çağın gerekliliklerini yerine getirmeyi kendimize görev bildik. Bu çizgide çalıştık ve alanında uzman personel istihdam ettik. Bizler biliyoruz ki çağımızın en değerli unsuru zaman. Sanayicimiz, tüccarımız, ihracatçımız hepsi için devreye aldığımız bu sistem büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bilgisayarından, telefonundan, tabletinden nerede olursa olsun ihtiyaç duyduğu bütün belgelere artık kolaylıkla erişim sağlayabilecek iş süreçlerini aksatmadan yürütebileceklerdir. ” şeklinde konuştu.

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi (EBDS)

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi (EBDS) sistemine https://ebelge.tobb.org.tr/loginform.php adresine ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca www.gtso.org.tr adresinden E-Oda linki de kullanılabilmektedir. İlgili linkten sisteme ulaşan üyelerimizin gerekli bilgileri doldurup önce sisteme üye olmaları gerekmektedir. Üye olduktan sonra sistem üzerinde aktif olan Faaliyet Belgesi, Oda Sicil Belgesi vb. belgelere elektronik imzalı olarak ulaşabileceklerdir. Aynı zamanda aidatlarını  görebilecek ve kolayca ödemelerini yapabileceklerdir.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj