SON DAKİKA

Gemlik haberci –  Gazetesi – Yerel haber

Yollar Delik Deşik, Belediye Seyirci!.

Yollar Delik Deşik, Belediye Seyirci!.
Bu haber 27 Eylül 2017 - 15:09 'de eklendi ve 1.247 kez görüntülendi.

Asfalt yollarda oluşan çukurlar araçlara ciddi zararlar vermeye devam ederken, belediyelerin ilgisizliği tepkilere yol açıyor.

Gemlik yeni hastane yolu ve Yeni mezarlık  mevkiinde 3 Km.lik kara yolu  adeta tarla gibi. Kazaya davetiye çıkaran yolda araçların ön takımlarının arızalanmasının yanında, lastiklerine de  büyük zarar veriyor. Kış aylarından bu yana Karayolu standardından uzaklaşan yolu Belediye ekiplerinin ve Gemlik siyasilerinin görmezden gelmesi de vatandaşı kara kara düşündürüyor. Doğuda bile bu tür karayolu görmenin güç olduğunu söyleyen vatandaşlar, özellikle seçim zamanı ev ev dolaşan siyasilerin bu durumu görmediklerinden dert yanıyorlar.

Milli servet heba olurken, bu çukurlardan kaçınmak isteyen sürücülerin ani manevra yapmak zorunda kalmaları trafiği de tehlikeye sokuyor. Ne büyükşehir, ne küçük şehir belediyeleri bu sorunla yeterince ilgileniyor. Bu ilgisizlik ve duyarsızlık son bulmalı.” diye yakındılar.

Bu arada BUSKİ, TEDAŞ ve TÜRK TELEKOM alt yapı çalışması nedeniyle kazılmış cadde ve sokaklarda asfalt onarım çalışmalarının yapılmaması da sürücüler kadar vatandaşların tepkilerine neden oluyor.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj